Ahşap Sandık ve Farklılığımız

Ahşap Palet ve Farklılığımız

Ahşap Ambalaj anlatmadan önce genel manada ambalajı açıklamak isterim;

koşullarda size ulaşmasını sağlayan

Bir ambalajın temel fonksiyonları

Ambalajlar kullanım alanlarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır;

Birincil ambalaj ya da satış ambalajı Ürünle doğrudan temas halinde olan ambalajı ve satış birimini tamamlamak için gereken diğer ambalaj bileşenlerini (örneğin, kapak ve etiket) kapsamaktadır. İkincil ambalaj ya da grup ambalajı - satış ortamında kolay taşıma uygulamaları için satış birimlerini derlemek amacıyla kullanılan ambalajdır. Bu işlem, tüketiciye satmak üzere more info ürünleri gruplandırmak suretiyle yapılabilir (örneğin, shrink film ve oluklu mukavva kutu).

ya da ikincil ambalajların taşınmasını (Örneğin, oluklu mukavva kutu). Birim yük - Yükleme/boşaltma işlemleri için birden fazla dağıtım ambalajının bir araya gelerek oluşturduğu ambalaj grubuna birim yük denir (Örneğin, palet üzerinde streç filmle yeniden ambalajlanmış birim). Fonksiyonelliğin yanı sıra, bir ambalaj genellikle belirlenen varış noktasına göre de tanımlanır.Tüketici ambalajı - ticari bir satış noktasından son olarak tüketiciye bir satış birimi olarak ulaşan ambalajdır.

üçüncül ambalaj çeşidi olan ahşap ambalaj malzemeleri üretmektedir. titizlikle üretilir.

Standart ölçü ve özel ölçü ile ilgili tüm talep ve ahşap ambalaj malzemesi ihtiyaçlarınız için kocist.com.tr 'yi ziyaret edin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ahşap Sandık ve Farklılığımız”

Leave a Reply

Gravatar